İşte İletişim | Hakkımızda
889
page-template-default,page,page-id-889,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Hakkımızda

2005 yılından beri halkla ilişkiler alanında faaliyet gösteriyoruz. Bu zaman dilimi içerisinde; inşaat, tekstil, mobilya, turizm, gıda, kozmetik ve yayıncılık (dergi-kitap-internet) gibi farklı sektörde müşterilerine danışmanlık hizmeti verdik.

Nasıl Çalışırız?

Tanışma döneminde firmanızı ve sektörünüzü genel bir bakışla rakiplerinizi analiz eder, hedeflerinizi tespit ederiz. Hedeflerinize uygun stratejiyi belirler ve iletişim planını hazırlarız. Bu planda rutin yapılabilecek çalışmalara ek olarak, birçok yaratıcı, bütçenize paralel öneriler bulacaksınız. Beğendiklerinizi seçebilirsiniz ya da beraber yenilerini geliştirebiliriz.

Sonrasında planlarımızı ince ince uygulamaya başlarız. Periyodik toplantılarla geleceği planlar ve geçmişi değerlendiririz. Her ay sonunda çalışmalarımızı değerlendireceğiniz bir raporu size ulaştırırız. Yılsonunda ise tüm yılı değerlendireceğiniz bir raporla yılı kapatır yeni yıla yeni heyecanlarla devam ederiz.

En önemli vasıflarımız; her zaman ulaşılır olmak, fayda yaratacak her işe hevesle sarılmak, hayatınızı kolaylaştırırken bundan zevk almak, gündemi takip eden aktif ve yaratıcı bir ekip olmamızdır.

tugba_s

Tuğba Gökhan Bekin

Kurucu Ortak
nurfer_s

Nurfer Korcu

Kurucu Ortak

Büyük başarıların sahipleri, küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir.