İşte İletişim | Burger Savaşları
139
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-139,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Burger Savaşları

Category
Dijital PR, etkinlik, PR

4. Geleneksel Burger Savaşları, 26 Ekim 2016 Çarşamba Günü, Zorlu Center BurgerLab’te gerçekleşti. Bu yıl, tariflerine Türkiye’de üretildikleri bölgeler ile özdeşleşen Taşköprü sarımsağı, Kars kaşarı, Gemlik zeytini ve benzeri yerel tatları ekleyenler yarıştı.

KraftHeinz ve Weber Stephen Turkey sponsorluğunda Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle 6 kişiden oluşan uzman jüri, 6 yarışmacının yaptığı burgerleri değerlendirdi ve başarılı olan ilk 3 yarışmacıyı açıkladı.

Mert Ruscuklu’nun sunuculuk yaptığı yarışmada Ali Dövenci Birincilik ödülünü almaya hak kazandı. Hakan Çelebi ikinci; Ayten Saner ise üçüncü oldu.

Yemek, Mekan & Seyahat Blogger’ı Gurukafa, Ünlü Şef Semi Lichy, Yemek Fotoğrafçısı Serina Tara, Şarap ve Yemek Danışmanı Oğul Türkkan, Yemek, Mekan & Seyahat Blogger’ı Tat Dedektifi ve Heinz Türkiye Ülke Müdürü Ali Bozer’in jüri olduğu yarışma, heyecan dolu ve kıyasıya mücadele ile geçti.

Yarışma ile birlikte başlayan Burger Partisi, yaklaşık 400 kişinin katılımıyla eğlenceli ve lezzet dolu geçti. Partiye katılanlar hem Burger Savaşları’nı izleme hem de DJ performansı eşliğiyle eğlenme şansını yakaladı.